سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 

میهمان ویژه دورهمی مدیری

برنامه دورهمی مهران مدیری روز دوشنبه مورخ 1398/12/26میهمان ویژه ای داشت.طبق روال برنامه بعد از گفتگوی مدیری با حاضرین در استودیو و تیکه انداختن به سلبریتی ها و شاخ های فضای مجازی و همچنین برخی از مسئولین، نوبت رسید به دعوت از میهمان برنامه دورهمی.مدیری گفت: امشب میهمانی داریم،آنهم چه میهمانی. همه ی شما اونو به خوبی میشناسید و امروزه آوازه ی آن تمام دنیا را فراگرفته است.دعوت میکنم از آقای کرونا. با شنیدن اسم میهمان برنامه، همه ی حضار به یکدفعه هراسان از جا پریدند و شروع به پوشیدن ماسک،دستکس واستفاده از الکل و مواد ضدعفونی کننده کردند.بطوریکه کل سالن برنامه را بوی الکل و اسپری ضد عفونی کننده فرا گرفت. این رفتارهای هیجانی افراد حاضر در سالن برنامه، باعث شد میهمان برنامه همانند افراد مست که به اینطرف و آنطرف وول میخورد  بدون تشویق حضار وارد صحنه برنامه شود و چون به جهت بوی فراوان الکل تعادل نداشت با کمک عوامل برنامه که شبیه آدم فضایی ها بودند در صندلی چرمی برنامه قرار گرفت.مدیری گفت: آقای کرونا قبل از شروع گفتگو و سوالات، اگر سلام علیکی با بینندگان عزیز دارین،بفرمائید. بله خدمت همه ی حاضرین در داخل سالن عرض سلام و ادب دارم ولی به خوبی میدانم هیچکس سلام دشمن خود را قبول نمی کند و جواب آن را نمی دهند. مدیری گفت: اقای کرونا عیبی نداره تو برنامه زنده چنین مواردی پیش میاد شما به دل نگیرید. من(مدیری) به رسم برنامه از شما سوال میکنم وشما به آنها جواب بدین. سعی میکنم که سریع برنامه را جمع و جور کنم تا مشکلی برای شما پیش نیاد.

-)جناب کرونا چند سالتونه و اهل کجا هستین؟ من 20سالمه و اهل شهر ووهان کشور چین هستم. ولی این نکته را اضافه کنم که این روزها حرف و حدیثهایی در خصوص اینکه من خانواده ندارم و درآزمایشگاههای نظامی بیولوژیک آمریکا متولد شده ام در رسانه های مختلف پخش شده است. ضمن تکذیب این شایعات در این ارتباط به دادگاه بین المللی لاهه از کسانی که این مطالب را منتشر کرده اند، شکایت کرده ام تا بتوانم احقاق حق کنم. امیدوارم به نتیجه برسد.

-)کارتون را از چه زمانی آغاز کردین؟از سال 2000و 2001با ترویج ویروس آنفولانزای سارس کارم را شروع کرده ام. وقتی رقبا در بازار زیاد و رقابت ها غیر حرفه ای شد به نوعی فضای کسب و کار من سیر نزولی به خود گرفت،لذا از سال 2009 تغییر ماهیت کاری دادم و با برند جدید بنام آنفولانزای خوکی وارد بازار شدم. به تازگی نیز با توجه به عدم موفقیت در برند مزبور با محصول جدید به اسم خودم یعنی کرونا وارد بازار شده ام و فعلا با این برند مشغول کار هستم و به لطف بی توجهی مردم رو بورس هستم و کل بازار دنیا را به دست گرفته ام. امیدوارم با همراهی مردم و حضور آنها در مراکز پرتردد اوضاع کسب وکار من به خوبی پیش برود تا دوباره به فکر تغییر اسم کسب کار خود نیافتم. چرا که دیگه از تغییر هویت خودم خسته شده ام.

-)ازدواج کردین؟بله دو سال است با خانم خفاش ازدواج کرده ام و حاصل این زندگی مشترک دختری است بنام شیوع.

-)جناب کرونا نظرتون در خصوص فضای مجازی چیه؟البته بنده این روزها به دلیل مشغله کاری فرصتی برای رصد فضای مجازی ندارم. ولی دخترم شیوع دیشب به من گفت:بابا خیلی مشهور شدی،گفتم چطور دخترم. اون(دخترم) گفت: تماما در فضای مجازی با تمام ظرفیت  از شما حرف میزنند و شما رو دشمن مردم معرفی می کنند. گفتم دخترم نگران نباش،مگر نشنیدی که کارشناسان جامعه شناسی بطور مکرر اطلاع رسانی میکنند که به فضای مجازی نباید اعتماد کرد. بزار هرچه میخواهند شایعه پراکنی کنند.  از همین برنامه از پلیس فتا گلایه و انتقاد می کنم که چرا در حفظ حریم خصوصی بنده کاری انجام نمی دهد و جلوی این شایعات را نمی گیرد.

-)تو زندگی تا حالا دشمن خاصی داشتین؟جناب مدیری اگر بخواهم صادقانه به شما جواب بدهم، بله این روزها دشمنان زیادی پیدا کرده ام که از مهمترین آنها میتوانم به متخصصان عفونی و اپید میولوژیک ها اشاره کنم که دست به دست هم دادند تا منو از بین ببرند.حتی سازمان بهداشت جهانی با کمک پلیس اینترپل در جستجوی من هستند تا به محض اینکه من از ایران خارج بشم، منو دستگیر کنند. ولی نمی دانند که من به راحتی میتوانم سریع جابجا بشوم بدون اینکه کسی متوجه این موضوع بشه و این امتیاز بارز و شاخص بنده است.

-)نظرتون در خصوص مسافرت چیه؟من خودم به مسافرت زیاد علاقمند نیستم، ولی دوست دارم مردم به مسافرت بروند.چرا که در این حالت من خوشحال میشوم برای اینکه کسب وکار من در مسافرتهای مردم رونق پیدا می کند. در این ارتباط و به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی دربین مردم به مسئولین میراث فرهنگی پیشنهاد میکنم بسته های حمایتی خاص برای تسهیل مسافرت های بین شهری مردم در سال جدید برنامه ریزی و تعریف نمایند. بویژه برای سالمندان و بازنشستگان عزیز همانند کشورهای اروپایی که برای این قشر از جامعه احترام خاصی قائل هستند. امیدوارم در روز های آتی شاهد این اتفاق مهم باشم.

-)به سینما و هنر علاقمند هستید؟آقای مدیری با تمام احترامی که به شما به عنوان پیشکسوت سینما و هنر دارم، بنده هیچ علاقه ی به هنر هفتم ندارم. چرا که اکثر کارگردان ها در فیلم های خود، بنده را به عنوان یک چهره تبهکار معرفی می کنند و به دنبال یافتن دارویی برای از بین بردن من هستند. به همین دلیل به سینما و هنر علاقه ندارم.

مدیری گفت:آقای کرونا چند تا سوال کوتاه می پرسم، لطفا با بله یا خیر جواب بدین.

1-تا حالا کار بدی انجام دادین؟خیر

2-پرشکان را دوست دارین؟ خیر

3-سحرخیز هستین؟ بله اصلا نمی خوابم

مدیری، چند تا کلمه میگم نظرتون را درباره آن بیان کنید.

1-دکتر نمکی:تشنه به خون من.

2-مرگ:تهمتی که همه به من میزنند.

3-الکل:امیدوارم کمیاب بشه و اصلا تولید نشه.

4-روبوسی و دست دادن: سنتی که این روزها به فراموشی سپرده شده.

 جناب کرونا به عنوان آخرین سوال اگر مطلبی هست که میخواستید درباره آن صحبت کنید، ولی من از شما نپرسیدم؟ بله جناب مدیری این روزها خیلی پشت سر بنده حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد ولی با این اوصاف به مردم و شهروندان توصیه میکنم به شایعاتی که در خصوص بنده بخصوص از طرف دکتر نمکی از رسانه ها بدفعات پخش میشود، توجه نکنند و به کار عادی و روزمره خود ادامه دهند. و با توجه به نزدیک شدن سال نو مردم با هم دست بدهند،روبوسی کنند و به مسافرت بروند و تو خونه نمونند. امیدوارم دوباره میهمان برنامه دورهمی شما جناب مدیری باشم. مدیری در جواب آخرین سخن میهمان گفت: فکر نکنم که عمرتان جواب بده تا دوباره شما رو به این برنامه مجددا دعوت کنیم.

 

 


تاریخ : سه شنبه 98/12/27 | 3:18 عصر | نویسنده : اصغر مناف زاده | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • وب میوه ها
  • وب دختر تهرونی
  • وب دو دی ال
  • وب وب آنلاین